Google Grup Üyeliği

 

Bölüm içi iletişimin daha hızlı, aktif ve güvenilir olabilmesi için bölümümüzün kullandığı bir Google Grup bulunmaktadır. Bu grup kısaca şu işe yarar; siz, bir arkadaşınız ya da bir hocanız bu grubun email adresine bir mesaj gönderdiği zaman o mesaj tüm üyelere aynı anda iletilmiş olur.

 

Gruba üye olmak için şu adrese gidebilir ya da aşağıdaki bölümde yer alan formu kullanabilirsiniz:

 

https://groups.google.com/forum/#!forum/ydeb

 

Bu grup sadece bölümümüz öğrencilerine (değişim öğrencileri de dahil) ve öğretim elemanlarının kullanımına açıktır. Herhangi bir mesaj gönderdiğinizde bu mesaj tüm kullanıcılara gönderilmektedir, bu nedenle bir mesaj gönderirken belli hitabet kurallarına uymaya ve adınızı, soyadınızı, sınıfınızı ya da değişim programınızın adını ve öğrenci numaranızı yazmayı, buna ek olarak mesajınızı kime yazdığınızı açıkça belirtmeyi unutmayınız. Böylece hem doğru bir iletişim kurabilir ve mesajınızın doğru kişiye ulaştığından emin olabilir hem de sizden yaşça büyük hocalarınıza saygısızlık etmemiş olursunuz.

 

ÖNEMLİ! Bu gruba üye olabilmek için bir Google hesabınız olması gerekir, eğer bir Google hesabınız yoksa B-122 nolu odaya uğrayıp yardım isteyebilirsiniz.

Başka bir sayfa açmadan aşağıdaki bölümde Google kullanıcı adınız ve şifrenizle oturum açıp üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Sayfanın görünebilmesi için internet hızınıza bağlı olarak biraz bekleminiz gerekebilir...