İngilizce Öğretmenliği lisans programına yeni kayıt yaptıran öğrencilerimizin dikkatineTüm Duyurular
06
EYL

İÖYS sonuç ilan tablosunda

 

1. İsminin karşısında Hazırlık ibaresi yazılı olan öğrencilerimizin ders kaydı yaptırmasına gerek yoktur. Bu öğrenciler ders programındaki Hazırlık derslerinin tümünden sorumlu olurlar. Ders programı için tıklayınız.

 

2. İsimlerinin karşısında 1. sınıf ibaresi yazılı olan öğrencilerimizin 1. yıl güz yarıyılı derslerine USİS sistemi üzerinden kendileri kayıt olmaları gerekmektedir. Güz yarıyılı derslerinin bir listesine aşağıdaki linkten ulaşılabilir. Öğrencilerimiz ders kayıt tarihlerini ve işlem ayrıntılarını Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı'nın web sayfasında bulunan "YTU Öğrencileri için Ders Kayıt İşlemleri" kılavuzunda bulabilir. Lütfen kılavuzu dikkatle okuyunuz.

 

http://www.bologna.yildiz.edu.tr/index.php?r=program/view&id=96&aid=21#learningoutcomes

 

Öğrenci İşleriyle ilgili her türlü bilgiyi en güncel halini içermesi bakımından mutlaka Öğrenci İşlerinin kendi web sayfasından takip ediniz.

 

 

Ders kayıt tarihlerine göre USIS sistemi üzerinden kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapın ve BOLOGNA web sitesinde yer alan Müfredat bölümündeki "1.Yıl - Güz Yarıyılı" derslerini ekleyerek ders kaydınızı tamamlayın. Ders programı için tıklayınız